פאות רפואיות

Medical Wigs

פאות רפואיות

פאה רפואית מהווה פתרון נהדר לכל מי שסובלת מדלילות שיער משמעותית, התקרחות או ששערה נשר בעקבות טיפולים כימותרפיים. נשים אלו מכירות מקרוב את תחושת האובדן כאשר השיער, המעניק חיוניות ומראה בריא, נעלם ועימו נעלמים לפתע גם הפרטיות, החופשיות והביטחון העצמי. הפתרון הטוב ביותר לכך הינו פאה רפואית המותאמת לכל אדם באופן פרטני, מורידה את תחושת החשיפה ומאפשרת התנהלות רגילה לכל דבר, לרבות עיצוב שיער, תסרוקות, גוונים, צבע, פן ועוד. הכל – על מנת שתראי הכי יפה וטבעית שיש!

אפרת גולדשטיין, מנהלת חטיבת הפיאות ברשת רפאל, סובלת מדלילות שיער מגיל צעיר וחובשת בעצמה פאה כבר 25 שנים. לאחר שחיפשה במשך שנים בארץ ובחו”ל אחר פתרונות איכותיים היא פגשה ברפאל אשר העניק לה את הפיתרון המושלם: פאה אשר הותאמה בדיוק לה ואיפשרה לה לחזור למסלול החיים הטבעי והמוכר שכה רצתה. “עקב נסיוני האישי וארוך השנים אני מבינה מאוד לליבן של נשים הזקוקות לפאה” אומרת אפרת. “אני מזדהה, מהמקום הכי רגשי ועמוק, עם הרצון לשמור על מראה אופנתי, נהדר וטבעי. לאור ההיכרות המיוחדת שלי עם רפאל החלטתי להיכנס לתחום השיער ומאז אני שמחה להעניק כתף, תמיכהו ייעוץ לכל מי שזקוקה לכך”.

הצוותים שלנו, תחת ניהולה של אפרת, מסייעים ללקותינו להבין בצורה מדוייקת מה הצרכים שלהן ומעניקים הכוונה מקצועית ואישית בכל אחד מסניפינו.