השלמת שיער לנשים

Hair Replacement for Women

השלמת שיער לנשים

ההבדל העיקרי בין שיטת רפאל לשיטות אחרות הוא שאנחנו למעשה מחזירים את שיערך בדיוק למצב בו הוא היה, ובעיית דלילות השיער שלך תיעלם לצמיתות! בשיטת רפאל בשיתוף עם ריצ’ארד פארל (המומחה אשר מטפל בכל כוכבי הוליווד) יתאפשר לך לעצב את שיערך בכל סגנון!

השלמות השיער בהן אנו משתמשים מותאמות לכל לקוחה באופן אינדיבידואלי ומדוייק, לפי סוג שיער, אופי, גוון, מרקם, צבע עור ובפרמטרים נוספים אשר הופכים את השיער שנוסיף לשלך. אנו משחזרים את אופן צמיחת השיער שלך בדיוק באופן בו הוא גדל בעבר, המראה המתקבל הוא מראה טבעי מהשורשים! ובעיית אובדן ודלילות השיער שלך תעלם לחלוטין.

נשים רבות סובלות בגיל המעבר מדלילות מורגשת בשערן. בעזרת השיטות הבינלאומיות והמתקדמות ביותר להשלמת שיער אנו מתאימים לך באופן מדוייק שיער טבעי וחדש, כך ששיערך מקבל את הנפח הדרוש והאזורים הבעייתים על הקרקפת נראים לפתע מלאים באופן טבעי.

 

מעבר למהירות ודיוק הטיפול,השלמת השיער ברשת רפאל מעניקה לך פיתרון אפקטיבי אמיתי, כך ששיערך החדש מרגיש ומתנהג כחלק בלתי נפרד משיערך שלך.

עם שיטת רפאל את יכולה להתנהל כרגיל, לחפוף, לשחות, לעשות פן, להתאמן בחדר הכושר, לסרק את שיערך ולעצבו בכל דרך שתרצי.

השלמות השיער של רפאל נוחות, בלתי מורגשות ובלתי נראות! מי מאיתנו לא מפנטזת מידי פעם על שיער ארוך, גולש ויפהפה, המתנופף ברוח ומותיר רושם בלתי נשכח? גם בימינו השיער מהווה מוטיב מרכזי בדימוי העצמי של כל אחת מאיתנו וגורם משמעותי בשיפור איכות החיים. עם השנים פותחו גישות רבות להתמודדות עם בעיית הידלדלות השיער – החל משיטות פלא שיעילותן מוטלת בספק ועד השתלת שיער, הכרוכה בהתערבות כירורגית.

שיטת רפאל המתקדמת והאיכותיות בעולם עם הניסיון המקצועי העשיר ביותר, נותנת לך את האפשרות להגשים את החלום וליהנות מהמראה המדהים שרצית, בקלות ובמהירות!

מילוי שיער נשים אחרי
מילוי שיער לפני