הארכת שיער

Hair Extensions

הארכות שיער

הארכת השיער מבוצעת על ידי מומחים באמצעות קראטין )Keratin(, החלבון אשר עוטף את שיערנו הטבעי. את יחידות השיער הטבעי מייבאת החברה ממדינות אירופה, אשר נחשבות לספקיות השיער הטובות בעולם.

מדובר בשיער טבעי ואיכותי אשר לא עבר תהליכים כימיים אשר פוגעים באיכותו, כאשר כל קצוות שיער עוברת ביקורת איכות על ידי המקצוענים של רפאל.

במסגרת ביצוע הארכת שיער עושים המומחים שימוש בחומר קראטין טהור, אשר מבטיח כי החיבור של יחידות השיער הטבעי אל שיערכם, לא ייפגע בשום דרך.

את החומר ניתן למצוא בחברה במבחר צבעים אשר מתאימים לכל גווני השיער. פעולת הארכת שיער מבוצעת באמצעות שימוש במלחם מקצועי ומתקדם אשר מאפשר טכניקה של חיבורים שטוחים של קצוות השיער הטבעי, לקצוות תוספות השיער.

 

 

רפאל - ייעוץ רפאל מקצועי

הלחמת שיער בדרך זו מבטיחה תוצאות מושלמות וטבעיות אשר לא ניתן לזהותן.

בנוסף, מדובר בחיבורים עמידים אשר מאפשרים רחצה וחפיפה ללא כל חשש, גם בבית גם בים ובבריכה, ואינם מושפעים משימוש במייבשי שיער או מאיסוף השיער בדרכים שונות. כך מובטחת ללקוחות חופשיות מלאה בתנועה, ובטחון בעמידותם ובאיכותם של פעולת ההלחמה ושל המוצרים.

מלבד הארכת שיער מבצעים מומחי רפאל גם עיבוי שיער.

ניתן גם לרכוש תוספות שיער זמניות אשר יוכנו עבורכם מבעוד מועד, בהתאמה מדוייקת לשיערכם, ואשר אותה תוכלו להרכיב ולהסיר באופן עצמאי, לקראת כל אירוע.

הארכת שיער
הארכות שיער